450BXW15MEFR10X20
MFR.Part #
450BXW15MEFR10X20
JLCPCB Part #
C702510
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 15uF 190mA@120Hz 20mm 450V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS