35ZLG1000MEFC12.5X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35ZLG1000MEFC12.5X25
JLCPCB Part #
C1598307
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 2.9A@100kHz 25mm 35V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS