200USG470MEFCSN22X30
MFR.Part #
200USG470MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1604299
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.895A@10kHz 200V 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 470uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS