200SXC680MEFCSN35X25
MFR.Part #
200SXC680MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C1607182
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.0532A@10kHz 2000hrs@105℃ 200V 25mm 35mm 680uF ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS