6.3YXH680MEFCT78X11.5
MFR.Part #
6.3YXH680MEFCT78X11.5
JLCPCB Part #
C1592952
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 6.3V 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS