200PX3R3MEFCT16.3X11
MFR.Part #
200PX3R3MEFCT16.3X11
JLCPCB Part #
C2164673
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-25℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 2.5mm 200V 3.3uF 36mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS