200MXG1000MEFCSN30X30
MFR.Part #
200MXG1000MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C424106
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.3A@120Hz 200V 3000hrs@105℃ 30mm 30mm ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS