LGG2Z102MELB30
MFR.Part #
LGG2Z102MELB30
JLCPCB Part #
C3721829
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 180V 2.2A@120Hz 2000hrs@105℃ 30mm 30mm ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS