25USC10000MEFC22X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25USC10000MEFC22X35
JLCPCB Part #
C3722707
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 10mm 22mm 25V 3.18A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors