B43504B9187M67
MFR.Part #
B43504B9187M67
JLCPCB Part #
C1606995
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
180uF 30mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS