200SXC220MEFCSN30X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200SXC220MEFCSN30X20
JLCPCB Part #
C1603725
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 1.003A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 20mm 220uF 30mm ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS