200CFX68MEFCG412.5X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200CFX68MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C5114563
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 200V 25mm 380mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS