LKS1J103MESB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKS1J103MESB
JLCPCB Part #
C1580654
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 30mm 4.4A@120Hz 50mm 63V ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS