180KXF560MEFC30X20
MFR.Part #
180KXF560MEFC30X20
JLCPCB Part #
C1614010
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180V 2.145A@10kHz 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 560uF ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS