50LSQ47000MEFC51X98
MFR.Part #
50LSQ47000MEFC51X98
JLCPCB Part #
C1617188
Package
Bolt,D51xL98mm
Description
-40℃~+85℃ 21.8mm 3000hrs@85℃ 47000uF 50V 51mm 9.396A@10kHz 98mm ±20% 螺栓,D51xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS