LKG1E332MESBBK
MFR.Part #
LKG1E332MESBBK
JLCPCB Part #
C3722494
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.85A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 25V 30mm 3300uF ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS