LAK2G390MELZ20
MFR.Part #
LAK2G390MELZ20
JLCPCB Part #
C1601391
Package
Plugin,D22xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 20mm 22mm 345mA@10kHz 39uF 400V ±20% 插件,D22xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS