16ZLH3300MEFCG412.5X30
MFR.Part #
16ZLH3300MEFCG412.5X30
JLCPCB Part #
C441626
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 13mΩ@100kHz 16V 3.45A@100kHz 30mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS