250VXR270MEFCSN22X35
MFR.Part #
250VXR270MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C5498324
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 22mm 250V 270uF 35mm 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS