16ZLG330MEFCTA8X11.5
MFR.Part #
16ZLG330MEFCTA8X11.5
JLCPCB Part #
C1594212
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 16V 1A@100kHz 3000hrs@105℃ 330uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS