16YXG820MEFCG412.5X16
MFR.Part #
16YXG820MEFCG412.5X16
JLCPCB Part #
C5114495
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 16mm 5mm 6000hrs@105℃ 820uF ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS