10ZL4700MEFCG412.5X35
MFR.Part #
10ZL4700MEFCG412.5X35
JLCPCB Part #
C1597377
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12.5mm 15mΩ 2.38A@120Hz 35mm 4700uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS