630MPB104J
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
630MPB104J
JLCPCB Part #
C3792147
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS