580LSU1500MNB64X119
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
580LSU1500MNB64X119
JLCPCB Part #
C3813466
Package
Bolt,D64xL119mm
Description
-25℃~+85℃ 119mm 1500uF 28.2mm 3000hrs@85℃ 5.6A@120Hz 580V 64mm ±20% 螺栓,D64xL119mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS