16WA2200MEFCGC16X16
MFR.Part #
16WA2200MEFCGC16X16
JLCPCB Part #
C1596857
Package
Plugin,D16xL16mm
Description
-25℃~+85℃ 1.1A@120Hz 16V 16mm 16mm 2000hrs@85℃ 2200uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS