16VXG33000MEFC30X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16VXG33000MEFC30X50
JLCPCB Part #
C3721667
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 16V 30mm 33000uF 4.33A@120Hz 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS