LGU1C393MELB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU1C393MELB
JLCPCB Part #
C1581842
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 3000hrs@105℃ 30mm 39000uF 4.81A@120Hz 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS