16USC22000MEFC30X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16USC22000MEFC30X25
JLCPCB Part #
C1605952
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 16V 22000uF 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 4.52A@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS