UPJ1E182MHD6
MFR.Part #
UPJ1E182MHD6
JLCPCB Part #
C1598761
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.78A@120Hz 16mm 1800uF 25V 25mm 41mΩ 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS