EKMQ201ELL101ML25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMQ201ELL101ML25S
JLCPCB Part #
C1650811
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 16mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 335mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS