63ZLH1200MEFCGC18X25
MFR.Part #
63ZLH1200MEFCGC18X25
JLCPCB Part #
C1631141
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.68A@120Hz 10000hrs@105℃ 1200uF 18mm 25mm 31mΩ 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS