400MXK150MEFCSN22X25
MFR.Part #
400MXK150MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1582601
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.03A@120Hz 10mm 150uF 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS