16PX12000MEFC18X31.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16PX12000MEFC18X31.5
JLCPCB Part #
C1669481
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 12000uF 16V 18mm 2000hrs@105℃ 31.5mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS