10MXG6800MEFCSN20X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10MXG6800MEFCSN20X25
JLCPCB Part #
C1137041
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.31A@120Hz 10V 10mm 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 6800uF ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS