16MXG10000MEFCSN22X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16MXG10000MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C3722519
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10000uF 10mm 16V 2.15A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS