LLS2A122MELZ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLS2A122MELZ
JLCPCB Part #
C1590982
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 1200uF 2.12A@120Hz 22mm 3000hrs@85℃ 30mm ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS