16MXC22000MEFC25X35
MFR.Part #
16MXC22000MEFC25X35
JLCPCB Part #
C1603723
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 16V 22000uF 25mm 3.36A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors