10MXC22000MEFC22X45
MFR.Part #
10MXC22000MEFC22X45
JLCPCB Part #
C1605690
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10V 10mm 2.967A@10kHz 22000uF 22mm 3000hrs@105℃ 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS