16AX1000MEFC10X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16AX1000MEFC10X16
JLCPCB Part #
C694059
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 16V 16mm 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS