380LX103M050J052
MFR.Part #
380LX103M050J052
JLCPCB Part #
C3721292
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 25mm 3000hrs@85℃ 40mΩ@120Hz 50V 50mm 5A@120Hz ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS