160USG3300MEFC35X45
MFR.Part #
160USG3300MEFC35X45
JLCPCB Part #
C1611299
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 160V 3000hrs@85℃ 3300uF 35mm 45mm 5.75A@120Hz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS