400VXR470MEFCSN35X50
MFR.Part #
400VXR470MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1614581
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.96A@10kHz 10mm 35mm 400V 470uF 50mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS