35TZV100M8X10.5
MFR.Part #
35TZV100M8X10.5
JLCPCB Part #
C88827
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 2000hrs@105℃ 300mA@120Hz 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS