50USC4700MEFC22X35
MFR.Part #
50USC4700MEFC22X35
JLCPCB Part #
C1603951
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22mm 3.4615A@10kHz 3000hrs@85℃ 35mm 4700uF 50V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors