LGW2W101MELA25
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGW2W101MELA25
JLCPCB Part #
C729625
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.04A@120Hz 100uF 10mm 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 450V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS