25MXC10000MEFC22X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25MXC10000MEFC22X35
JLCPCB Part #
C1602994
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10000uF 10mm 22mm 25V 3.0475A@10kHz 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors