100ZLH470MEFC16X31.5
MFR.Part #
100ZLH470MEFC16X31.5
JLCPCB Part #
C1579811
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 16mm 31.5mm 470uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS