160MXC1000MEFC22X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
160MXC1000MEFC22X50
JLCPCB Part #
C1612656
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 160V 22mm 3.375A@10kHz 3000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS