100MXC1000MEFC22X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100MXC1000MEFC22X30
JLCPCB Part #
C5865393
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.47A@120Hz 1000uF 100V 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 30mm ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors