LKS1V103MESZ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKS1V103MESZ
JLCPCB Part #
C3722422
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 2.95A@120Hz 22mm 35V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS